(067) 985 46 43
Рабочие дни/Часы: Пон. - Пят. / 9:00 - 18:00

   Закажите обратный звонок

0item(s)

Ваша корзина покупок пуста.

Product was successfully added to your shopping cart.
5

Поліанна

Добавить отзыв

Краткая информация

Зворушлива добра історія дівчинки з незвичним ім’ям Поліанна, яка після смерті тата залишилась круглою сиротою на далекому Заході. Дівчинку на
180,00 грн.

Доступность: Есть в наличии

Подробности

Про що ця книга, і в чому її цінність? Зворушлива добра історія дівчинки з незвичним ім’ям Поліанна, яка після смерті тата залишилась круглою сиротою на далекому Заході. Дівчинку на виховання взяла її заможна тітонька, яка зробила це не з любові, а через почуття обов’язку. Тітка була багатою, дуже суворою, «застебнутою на всі ґудзики» дамою і, як наслідок, самотньою і нещасною. Та на диво, племінниця, що мала бути для неї тягарем та зайвим клопотом, стала справжньою знахідкою та великою удачею, яка принесла щастя в її дім. Дівчинка своєю добротою, готовністю до самопожертви та невичерпним оптимізмом не тільки розтопила закам’яніле тітчине серце, а й зачарувала всіх мешканців містечка. Так у великому маєтку і його околицях оселились любов, доброта, радість і щастя. І все завдяки маленькій, смішній веснянкуватій дівчинці та її «грі в радість», якій вона невтомно навчає всіх навколо себе і всіх, хто відкриває цю книгу.

Прочитавши роман Елеонор Портер «Поліанна», кожен починає розуміти, що радості і щастю можна навчитися, адже кожен із нас прийшов у цей світ, щоб бути щасливим.

Дополнительная информация

Автор Портер Е
Язык книги украинский
Подарочное оформление Подарочное оформление
Читатель 7-10 лет
ISBN 978-966-9150400
Переплет твердый
Издательство Час майстрів
Серия Рекомендуэмо прочитати
Формат 205х240
Страниц 240

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

  1. Добавить отзыв

Напишите ваш собственный отзыв

С этим товаром покупают